Manažer servisního oddělení - Top mzda !

Job Leader Europe

Místo práce
Liberecký kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní, moderní, sympatická a energická společnost hledá nového kolegu na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

•Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické společnosti.
•Zázemí a podporu vedení společnosti.
•TOP mzda!
•Flexibilní pracovní doba.
•Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.
•Služební automobil i k soukromým účelům, včetně pohonných hmot.
•Příspěvky na penzijní pojištění.
•Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (dotované firemní akce, pastelkovné, příspěvek na dětskou rekreaci, společné páteční snídaně a mnoho dalších).

Náplň práce:

•Samostatně tvořit strategii servisního oddělení.
•Přiblížíte servis našim zákazníkům.
•Řídit svěřené oddělení po stránce koncepční i personální.
•Budete odpovědný za vytvoření servisní strategie a její aplikace směrem do firmy i ven k zákazníkovi.

Požadujeme:

•Zkušenosti s vedoucí pozicí a výrobním procesem.
•Komunikační dovednost.
•Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3686164  Datum zveřejnění: 4.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 000 - 100 000 Kč/měsíc