100 000 - 150 000 CZK

CEO

JOB LEADER CZECH s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za chod a provoz celé společnosti s cca 300 zaměstnanci
Realizace vize, mise a strategie na základě požadavků majitele společnosti
Intenzivní spolupráce s majitelem a vedoucími jednotlivých úseků společnosti
Nastavování a optimalizace organizační struktury, procesů, efektivního reportingu a KPI´s
Řízení jednotlivých divizí společnosti
Sledování efektivnosti nákladů, dohled nad cashflow
Koordinace mezinárodních projektů se sesterskými firmami v EU

Zaměstnanecké výhody, benefity

Velkou možnost seberealizace
Možnost podílet se na efektivnějším fungování úspěšné společnosti s obratem cca 500mil Kč
Plat 100-150K dle zkušeností a požadavků vhodného kandidáta + možné bonusy na základě obchodních výsledků společnosti
Nezbytné nástroje k práci (služební auto, notebook, telefon dohodou)
Podporu od majitele společnosti

Informace o náboru

Pro našeho klienta, velmi úspěšnou společnost, která se zabývá návrhy, kompletní realizací a zajištěním veletržních expozic, primárně pro zahraniční trh, hledáme komunikativního a samostatného kandidáta pro prestižní roli CEO.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která se zabývá návrhy, kompletní realizací a zajištěním veletržních expozic, primárně pro zahraniční trh.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání
Prokazatelné výsledky a zkušenosti s řízením středně velké společnosti v oblasti výroby, stavebnictví nebo logistiky
Silnou osobnost zaměřenou na cíle a výsledky
Zkušenosti s nastavováním a optimalizací procesů
Pokročilý leadership, výbornou empatii, umění motivovat a zkušenosti s mentoringem
Strategické myšlení , výborné komunikační dovednosti, otevřenost a schopnost rozhodovat
Perfektní vyjednávací schopnosti, pokoru, umění naslouchat a sebereflexi
Časovou flexibilitu, zodpovědný a loajální přístup
Plynulou angličtinu, znalost němčiny výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Kontakt

Kontaktní osoba: Dana Mudrochová
E-mail: poslat životopis
ID: 3751001   Datum zveřejnění: 30.8.2019