30 000 - 35 000 CZK

Celní deklarant 30.000 Kč, 5. týdnů dovolené

JOB LEADER CZECH s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme Celního deklaranta do nákupního oddělení v Ústí nad Labem.
Jedná se o rostoucí a moderní firmu se stabilním zázemím v oblasti výroby a distribuce reklamního textilu.

Vaše náplň práce:
• zpracování dokladů pro vyclení zboží pro vývoz i dovoz zboží z mimo unijních zemí
• jednání s Celním úřadem
• podepisování a přebírání celních prohlášení
• zařazování zboží do celních nomenklatur
• komunikace s přepravci ohledně celních dokladů a faktur za dopravu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením
• stabilní finanční hodnocení
• práci v dynamickém, zkušeném a přátelském kolektivu
• příležitost využití cizích jazyků v mezinárodním prostředí
• odborná školení a jazykové kurzy v místě pracoviště
• stravenky a jídelna v místě pracoviště
• plně zajištěná kafeterie, ovoce na pracovišti
• 25 dnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost celní problematiky a praxi v oboru 3 roky
• precizní a odpovědný přístup k práci
• dobré organizační dovednosti a flexibilita
• dokončené středoškolské vzdělání
• uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
• angličtinu na základní komunikační úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Milady Horákové 116/109
16000 Praha
ID: 3768759   Datum zveřejnění: 21.9.2019