Recepční - skvělé ohodnocení, nový resort, ubytování + strava!

Job Leader Europe

Místo práce
Opava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 120 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš nový resort Jeseník, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici recepční! Usmíváte se rádi a baví vás práce s lidmi? Jste spolehliví a komunikativní? Pak sháníme právě VÁS!

Zajištění bezproblémového chodu recepce (check in – check out)
Poskytování informací o službách hotelu
Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci
Administrativní úkony spojené s chodem recepce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

Brigádu 27.12. - 1.1.
Mzdu 6.000 - 7.000 Kč / týden
Ubytování a stravu
V případě, že se nám osvědčíte a bude se Vám u nás líbit, je možnost od nového roku nastoupit na HPP.

Těšíme se na Vaše reakce a Váš pobyt u nás v Jeseníkách :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Hotelový resort

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jakou máme o Vás představu?

Dobré komunikativní a organizační schopnosti
Zkušenost jako recepční příp. jako hotelová recepční vítána
Profesionální vystupování a pro-aktivní přístup
Flexibilita, samostatnost, spolehlivost
Nadšení pro práci a dostatek trpělivosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3825156  Datum zveřejnění: 4.12.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 120 Kč/hod.