Elektromechanik / Seřizovač – nadprůměrný plat a nástup možný Ihned

Job Leader Europe

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc13. a 14. plat výkonností odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vám můžeme nabídnout ?
13. a 14 plat
25 dní dovolené
Možnost kariérního růstu
Jedinečné zkušenosti u společnosti, které má svoje úspěšné know-how
Být součástí zkušeného a přátelského týmu
Závodní stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvky na dopravu

Co bude náplní Vaší práce ?
Komplexní provádění činnosí souvisejcí se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a zařízení

Co od Vás požadujeme ?
Odborné vyučení elektrikáře nebo SŠ technického směru
Znalost práce na PC
Časovou flexibilitu
Výhoda AJ nebo NJ na komunikativní úrovní velkou výhodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naše společnost je lídrem v impletaci technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu. Naší budoucností je výroba ekologických a bezpečných vozidel. To je důvod, proč rosteme. Právě hledáme člověka na pozici Mechanika / Seřizovače který se můžete stát právě vy!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektrotechnik, seřizovač, elektromechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3839488  Datum zveřejnění: 3.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc