TOP obchodník pro TOP developera - fixní mzda a provize

JOB LEADER CZECH s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsícOdměny a bonusy, provize z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skvělá zpráva, hledáme TOP obchodníky! Oceňovaný developer s vlastními projekty a rozsáhlým plánem rozvoje společnosti rozšiřuje svůj tým o profesionály z oblasti obchodu, realit či finančního poradenství. Budete to Vy?

Důležité upozornění, než budete číst dál:

Velký důraz klademe převážně na kvalitu, preciznost a týmovou spolupráci – tyto hodnoty jsou pro naši společnost důležité a jdou ruku v ruce s představou o našem budoucím kolegovi! :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Je skvělé, když si představíte, že by jste mohli mít:

• Svobodu na to, v čem jste dobří, a to je obchod!
• Skvělé kolegy a pracovat v přátelském prostředí!
• Fixní mzda 26 – 35.000 Kč dle modelu + nadstandardní provize, naši kolegové si na této pozici odnáší 100.000 Kč +
• Možnost neustálého profesního i osobního rozvoje (školení probíhá od manažerů s mezinárodními zkušenostmi z prestižních společností)
• Zaměstnavatele, který si váží dlouhodobého partnerství
• Možnost využít své komunikační a argumentační dovednosti
• Možnost benefitů jako: luxusní firemní automobil (BMW), využití AJ na denní bázi, občerstvení na pracovišti (máme výbornou kávu) atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Developer Praha

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co za to od Vás potřebujeme?
• Profesionální a proaktivní přístup s proklientským cítěním
• Sdílení a dodržování hodnot naší společnosti
• AJ na komunikativní úrovni
• Cílevědomost, zdravé sebevědomí a sebereflexe by se taky hodila :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

18000 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Dana Mudrochová
E-mail: poslat životopis
ID: 3859512  Datum zveřejnění: 29.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc