Staňte se naším novým odborníkem BOZP a PO

Job Leader Europe

Místo práce
Krupka, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
DLE DOHODY
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc13. plat, Vánoční bonusy, prázdninové bonusy, příspěvky na dopravu, příspěvky na penzijní připojištění, stravenky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Těšit se můžete nejen na stabilní moderní zázemí společnosti, skvělé platové ohodnocení s 13. platem, firemní akce a mnoho dalšího - pokud nám zašlete svůj životopis a my Vás přijmeme, budete spadat přímo pod ředitele závodu! Férové a upřímné jednání je u nás samozřejmost :)

Co bude Vaší hlavní náplní práce?
- Zajišťování činnosti prevence rizik v BOZP a PO, včetně reportingu a
auditů.
- Tvorba a aktualizace povinné dokumentace.
- Sledování vývoje legislativy v oblasti BOZP, školení zaměstnanců.
- Provádění pravidelných a namátkových kontrol pracovišť z hlediska BOZP.
- Pravidelný reporting KPIs.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v oboru BOZP a PO nejméně 3 roky
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Osvědčení odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle
zákona č.309/2006 Sb.
- Osvědčení technika požární ochrany podle zákona č. 133/1985 Sb.
- Zdravotní způsobilost pro výkon této funkce, uživatelské dovednosti při
práci na PC (MS Office)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

'I když jsme velká firma, bereme zaměstnance jako partnery. Přístup ke každému z nich je hodně individuální, mají prostor podílet se na rozvoji firmy a ta je ráda poslouchá.'

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Kvalita a kontrola jakosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3910958  Datum zveřejnění: 12.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc