Manuální pracovník ve výrobě - pouze 10 míst, neváhejte! :-)

Job Leader Europe

Místo práce
Děčín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme k nám nové kolegy / ně na jednoduchou manuální práci! Chcete pracovat ve společnosti s lidským přístupem? Ozvěte se nám, našich zaměstnanců si vážíme!

◘ Nenáročná práce, pouze zpracováváte kabelové svazky (délka 1,5m)
◘ Budete pracovat pro známé značky jako: BMW, PORSCHE, BENTLEY, AUDI, WV, ŠKODA, SEAT
◘ ŽÁDNÁ PÁSOVÁ VÝROBA – pracujete na samostaném pracovišti u svého stolu!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

◘ Mzdu až 24.000 Kč (základ 21.800 Kč + příplatky a prémie)
◘ Dlouhodobý pracovní poměr a 25 dní dovolené
◘ Stravenky 70 Kč/den
◘ Svozové autobuse z Děčína
◘ Ochranné pracovní pomůcky, zdravotní prohlídku hrazenou zaměstnavatelem
◘ Pouze PO – PÁ víkendy jsou volné
◘ 3 směnný provoz

Máme pouze 10 míst, takže pokud jsme Vás zaujali ozvěte se nám! Emailem ✉ nebo ☎ zobrazit tel. číslo , teším se na Vaše reakce Michaela.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3962148  Datum zveřejnění: 4.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc