Reagujte bez životopisu

Manipulant skladu - Náborový příspěvek 25 000 kč

Job Leader Europe

Místo práce
Tuchoměřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce na této pozici bude manipulovat s hutním materiálem pomocí mostového jeřábu či VZV – papíry pouze VÝHODOU!
Dále budete provádět pomocné práce na skladě, nakládky/vykládky kamionů, atd…

Zaměstnanecké výhody, benefity

- náborový příspěvek 25 000 CZK!
- práci ve společnosti s férovým přístupem k zaměstnancům
- zajímavé finanční ohodnocení s dalším možným růstem!
- bonusy + benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, 13. plat)
- smlouvu na dobu neurčitou s nástupem možným IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Specialista na výrobu komponentů do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- alespoň výuční list
- zkušenosti v oboru výhodou
- ochotu pracovat v 2 směnném provozu – 8 hodinové směny
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3974211  Datum zveřejnění: 25.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc