Údržbář forem - nepřetržitý provoz - vhodné pro absolventy

Job Leader Europe

Místo práce
Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste absolvent nebo již zkušený pracovník, kterého baví provádět údržbu forem, nástrojů a provádět diagnostickou údržbu? Na českém trhu působíme již déle jak patnáct let. Vyrábíme, dodáváme a inovujeme specifické autodíly a hledáme člověka, který by se chtěl stát součástí naší společnosti.

Koho hledáme?
• Máte SOU nebo ÚSO strojírenského směru?
• Umíte se orientovat v technické dokumentaci?
• Jste spolehlivý, samostatný a umíte si práci rozvrhnout tak, aby byla dodělána včas?
• Zvládnete pracovat ve směnném provozu?

Co bude vaší náplní práce?
• Zajišťování údržby, opravování forem a nástrojů na vstřikování plastů a tváření hliníku
• Provádění kontroly a preventivní údržby forem a nástrojů
• Provádění diagnostické údržby
• Pracování dle technických výkresů a specifikací za účelem výroby či opravy součástek a dílů

Co vám za odvedenou práci nabízíme?
• Finanční ohodnocení, které vás bude motivovat se k nám vracet
• Podpora vašeho osobnostního rozvoje
• Příspěvek na dortík či kávu
• Rodinné benefity
• Zaměstnanecké akce
• Odměny za pracovní výročí
• Roční bonusy podle plnění dílů
• Zdravotní péče
• Služby lékaře nebo fyzioterapeuta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost vyrábějící specifické autodíly, která působí na českém trhu již více než 15 let.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Job Leader Czech
Milady Horákové 116/109
16000 Praha 6

Kontakt

Kontaktní osoba: Martin Černý
Tel.: +420776436555
E-mail: poslat životopis
ID: 3993439  Datum zveřejnění: 30.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc