Mistr / Vedoucí směny - skvělá příležitost v Liberci!

Job Leader Europe

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2021

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete dělat práci, ve které za vámi bude něco vidět, kde budete zodpovědný za svěřený tým operátorů, budete je školit a zaučovat? Umíte být komunikativní, organizace schopný a plánování vám také nedělá žádný problém? Pokud jste si odpověděli ANO, pak hledáme právě vás! Pro našeho klienta v oblasti automotive, který vyrábí a dodává specifické autodíly, hledáme přesně takovou osobu.

Co od vás očekáváme?
• SOU/SŠ vzdělání a alespoň 2 roky praxe v průmyslu na obdobné pozici
• Schopnost vést a motivovat lidi, plánovat, organizovat a být odolný vůči stresu
• Práce ve třísměnném provozu
• Počítač pro vás není nepřítel – musíte umět alespoň s MS Office
• Být komunikativní, vytrvalý a nenechat se odbýt

Co u nás budete dělat?
• Budete vést tým cca 22 – 30 operátorů výroby
• Čeká vás organizace a plánování směny
• Nemine vás ani rozvíjení a zaškolování operátorů, seřizovačů
• Vaším úkolem bude také zajišťovat operační údržbu strojů

Co Vám nabízíme ?
• Roční bonus v listopadové výplatě při splnění kritérií.
• Příspěvek na penzijní připojištění nebo ŽP.
• Odborné vzdělávání.
• Práci v silné mezinárodní společnosti.
• Výběr až z 8 jídel & doplňkový prodej v kantýně
• Možnost chodit na rehabilitaci do zdravotního střediska společnosti v rámci pracovní doby.
• Pro rodiny Family Day, pro děti příspěvek na brýle a další.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4012626  Datum zveřejnění: 17.12.2020