Inženýr kvality pro zákazníky - skvělá příležitost v Liberci!

Job Leader Europe

Místo práce
Liberec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete dělat práci, ve které budete mít svěřenou zodpovědnost za plnění cílů? Práci, kde rádi mluvíte či píšete každým dnem emaily v anglickém jazyce? Dokážete připravovat a vést audity? Pokud ano, pak hledáme právě vás! Pro našeho klienta v oblasti automotive, který vyrábí a dodává specifické autodíly, hledáme přesně takovou osobu.

Koho hledáme?
• SŠ/VŠ technického směru a praxi v oboru kvality
• Umíte anglicky slovem i písmem na úrovni B1/B2?
• Pojmy jako 8D nebo FMEA vám nejsou cizí
• Ovládáte MS Office (Word, Excel, Power Point), Lotus Notes, Internet?
• Jste samostatný, komunikativní a dynamický?

Co u nás budete dělat?
• Vedení zákaznických reklamací
• Zastupovat QA v projektových týmech; plánovat, koordinovat a reportovat.
• Analyzovat interní problémy dílů; vypracování zpráv a návrhů nápravných opatření vedoucích k zajištění kvality.
• Plánovat, připravovat a vést audity.

Co Vám nabízíme?
• Atraktivní finanční hodnocení.
• Odborné vzdělávání.
• Příspěvek na dortík či kávu
• Zdravotní péče a rehabilitace.
• Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění.
• Příspěvek na stravování.
• Výhodnější volání přes Vodafone.
• Akce pro zaměstnance.
• Odměny za pracovní výročí.
• Roční bonus za splnění cílů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4012661  Datum zveřejnění: 17.12.2020