Dlouhodobá spolupráce na pozici slévač! Jedinečná příležitost!

Job Leader Europe

Místo práce
Týnec nad Sázavou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRÁCE V ČESKÉ REPUBLICE, Týnec nad Sázavou
HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR – DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

1. Pracovní pozice: slévač hliníkových slitin

2. Místo výkonu práce: Týnec nad Sázavou

3. Podmínky bydlení: apartmán v rodinném domě 100m2, vybaven spotřebiči

4. Pracovní podmínky:
- 2 směnný provoz, ochota pracovat v přesčasech i v sobotu
- ochota pracovat pro společnost dlouhodobě jako kmenový zaměstnanec (řádově roky)
- středně pokročilá znalost českého jazyka – B2
- dobrá fyzická kondice a zdraví

5. Mzda: 30.000 – 35.000 Kč / brutto měsíc + odměny za přesčas, závodní stravování, možnost ubytování, 13. plat, příplatek za neabsenci, 20 dní dovolené

6. Počet volných míst: 4

NABÍDKA VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Těžba a dobývání

Gravitační a nízkotlaká technologie odlévání do ocelových forem, odlévání do písku, možnost použití pískových jader.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4014650  Datum zveřejnění: 28.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc