Operátor výroby do Kadaně! Až 30.000,- Kč!

Job Leader Europe

Místo práce
Kadaň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do výrobní společnosti sídlící v Kadani hledáme operátory výroby do dvousměnného provozu. Máte rádi různorodou práci, kterou není jen monotónní obsluha stroje? Jste vyučení, fyzicky zdatní a spolehliví? Pak hledáme právě vás!

Náplní vaší práce bude:

kompletní montáž filtračních jednotek podle výrobních postupů
instalace kabelů, snímačů, řídicích a ovládacích prvků
údržba stroje dle stanovených plánů
kontrola stavu a kvality vyráběných produktů
testování funkčnosti zařízení
balení vyrobené zakázky a příprava k expedici
Očekáváme od vás:

středoškolské vzdělání nebo vyučení (mechanik, mechatronik, elektrikář či podobné obory výhodou, nikoliv podmínkou)
schopnost práce s jeřábem (vazačský a jeřábnický průkaz velkou výhodou)
schopnost číst výkresovou dokumentaci a dodržovat pracovní postupy
spolehlivost
orientace ve výkresové dokumentaci
2 roky praxe vám zaručí vyšší mzdu!
ochota pracovat na dvě směny - ranní (5:45 - 14:00) a odpolední (14:00 - 22:15)

Nabízíme vám:

Mzda 23.000 - 30.000,- Kč dle zkušeností!
čtvrtletní bonusy
docházkové bonusy
stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den - příspěvek na dojížděni (300,- Kč z Klášterce n. O., 600,- Kč z Chomutova) - příspěvek na penzijní připojištění
zaměstnanecké akce
výhodný zaměstnanecký tarif od Vodafone
nástup možný ihned
práce na zakázkové výrobě
nejsme linková/pásová výroba
z Klášterce n. O. je k dispozici svoz pro zaměstnance
Zaujala vás nabídka práce? Nechcete čekat, až se vám ozveme a radši jednáte hned napřímo? Pak přijďte kterýkoliv den kdykoliv mezi 9. - 17. hodinou do kanceláře JOB Leader Europe, s.r.o. v Kadani na adrese Kapitána Jaroše 593!

NÁBOR PROBÍHÁ PŘÍMO DO KMENE, NIKOLIV DOČASNÉ PŘIDĚLENÍ PŘES AGENTURU! AGENTURA JE POUZE ZPROSTŘEDKOVATEL!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4099461  Datum zveřejnění: 9.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc