Operátor výroby mzda až 30 000 Kč + 12 000 Kč bonus

Job Leader Europe

Místo práce
Frýdlant, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícPOKUD NASTOUPÍTE V ČERVNU DOSTANETE 12 000 KČ BONUS POUZE OD NÁS! Dále nabízíme: měsíční bonus, osobní ohodnocení, příspěvek na stravování a nadstandartní příspěvky za práci v noci, o víkendu a přesčas

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v čistém, klimatizovaném a technicky moderním výrobním prostředí? Máte základní manuální zručnost a jste technický typ? Láká vás práce v automotive a přitom mít možnost pracovat v přátelském a klidném prostředí, kde nad vámi nikdo nestojí se stopkami v ruce u výrobní linky? Pak se nám neváhejte ozvat a rádi se s vámi osobně potkáme na pohovoru.

Co vás čeká
- práce v moderním prostředí (nejnovější technologie, čistá klimatizovaná hala, bez hluku, prachu a zápachu pálených hmot)
- je možno pracovat ve 3 směnném provoze (ranní, odpolední, noční), nebo na 12 ti hodinové směny (krátký, dlouhý týden)
- na začátku si vás důkladně zaškolíme (minimálně 3 týdny) a pak vás budou nadále doprovázet instruktážní videa a interaktivní návodky přímo na vašem pracovním místě. K ruce Vám stále zůstane mistr.
-čeká vás fyzicky nenáročná práce, která ale vyžaduje pečlivost a důslednost.
- čištění, stříkání, lakování, kontrola repasovaných komponentů do automobilů mnoha značek.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- základní manuální zručnost
- schopnost číst technickou dokumentaci je výhodou, ne však podmínkou
- předešlá praxe v automotive, nebo ve výrobě výhodou
- věk starší 18 let

Rádi vám nabídneme:
-mzdu až 30 000 Kč
-nadstandartní příspěvky za práci v noci, víkendu a přesčas
-měsíční bonus
-osobní ohodnocení
-5 týdnů dovolené
-příspěvek na stravování
-možnost týdenních záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4099494  Datum zveřejnění: 9.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc