Zubní lékař - prestižní klinika v Praze s podporou dalšího vzdělávání

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme lékaře v oboru stomatologie.
Připravené pro Vás máme nově zrekonstruované ordinace v Praze, zároveň nabízíme uplatnění v prestižních klinikách.

Všechny pracoviště disponují špičkovým vybavením a zdravotní sestrou.
V případě absolventů se nachází v klinice další zubní lékaři, kteří mohou dohlížet na Vaše začátky. K fixnímu platu se můžete těšit také na flexibilní pracovní dobu, náhradu cestovného a mnoho dalšího. Jsme zasmluvněni všemi zdravotními pojišťovnami.

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v oboru zubní lékařství
• Slušné jednání a vystupování
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni - VÝHODOU

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Nabízíme:
• pracovní poměr na plný nebo částečný úvazek
• 30 dní dovolené
• práci se špičkovou novou technikou (RVG, OPG, kofferdam, strojová endodoncie, dentální mikroskop)
• výkonové odměny
• příjemné, moderní pracovní prostředí s jasně definovanými postupy a procesy
• profesionální podporu ze strany zdravotních sester a skvělý pracovní kolektiv
• možnost dalšího vzdělávání (konference, vlastní semináře,..)
• motivující finanční ohodnocení
• v případě relokace příspěvek na bydlení
• úhradu cestovného
• podporu dalšího jazykového vzdělávání

Chcete-li se stát součástí našeho týmu, prosím, zašlete životopis na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Naším společným cílem je zajistit spokojenost našich pacientů a zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ZDRAVOTNICTVÍ - zubní lékařství

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4146133  Datum zveřejnění: 4.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc