Seřizovač/ka výrobního stroje, 35 000 kč, víkendy volné, Teplice, HPP

Job Leader Europe

Místo práce
Teplice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
32 500 - 35 500 Kč/měsícMěsíční mzda v průměru 35 500 Kč (mzda + premie+ příplatky) Prémie až 20% v průměru 4900 Kč/měsíc Příplatky za přesčas, noc, odpolední směnu a víkend Stravenkový paušál v průměru 2100 Kč do výplaty 5 týdnu dovolené Vstupní lékařská ZDARMA Možnost přesčasů Možnost týdenních záloh

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Oprava, údržba, manuální nastavení a seřízení výrobního stroje
Diagnostika, obsluha a kontrola chodu výrobního stroje
Práce ve tří směnném provoze (R- O- N), víkendy volné

Zaměstnanecké výhody, benefity

Od prvního kontaktu, až po samotný nástup je Vám plně k dispozici usměvavá koordinátorka Štěpánka, která vás provede celým procesem nástupu. Nadále se pak o Vás bude starat a bude Vám nápomocná během Vašeho pracovního poměru u nás. S námi na to nejste sami.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hledáme šikovné, technicky zdatné seřizovače bez ohledu na pohlaví a národnost. Máme nově vyšší mzdy a benefity.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe na obdobné pozici min. 1 rok PODMÍNKOU
Manuální zručnost, základní čtení tech. dokumentace, učenlivost, dobrá pracovní morálka
Plnoletost a trestní bezúhonost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4150694  Datum zveřejnění: 27.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 500 Kč/měsíc