Hledáme vedoucího provozu pro potravinářský průmysl s nástupem ihned

Job Leader Europe

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste silná osobnost, která si chce vybudovat svůj tým mistrů střediska? U nás ve společnosti máte příležitost rozvíjet své soft i hard skills.

Co na Váš čeká:
• Řízení a rozvoj výrobních středisek zpracování potravin a sušení na sprayových sušárnách
• Zodpovědnost za plnění výrobních plánů, plánování výrobních a personálních kapacit podle vyráběných množství
• Zodpovědnost za rozvoj systému trvalého zlepšování svěřených útvarů
• Komunikace s obchodními partnery domácími i zahraničními
• Podílení se na strategickém rozvoji provozovny
• Úzká spolupráce s dalšími vedoucími středisek

Náš nový kolega by měl splňovat:
• Zkušenosti s řízením výrobního procesu a s vedením lidí
• Znalosti procesního řízení výroby
• Odolnost vůči stresu a komunikační dovednosti

NUTNOSTÍ:
• AJ na KOMUNIKATIVNÍ ÚROVNI (ruština výhodou)
• MS Excel - denní využití
• Samostatná osobnost s tahem na branku

Co Vám za odvedenou práci nabízíme:
• Zázemí silné expandující společnosti
• Různorodou a perspektivní práci
• Atraktivní mzdové ohodnocení
• Dotované stravování
• Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
• Podporu v dalším vzdělávání
• Příspěvek na dětské letní tábory
• Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

stabilní rozvíjející se společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

výroba, potravinářství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Mistr, Plánovač výroby, Vedoucí oddělení

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4161671  Datum zveřejnění: 15.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc