Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu

Dělník / ce v automotiv výrobě - žádná pásová výroba - HPP - svozová doprava z okolí Děčína do Krupky - Mzda až 28 000,-

Job Leader Europe

Místo práce
Děčín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme schopné a manuálně zručné zaměstnance ​na jednoduchou manuální práci!

Co Vás čeká:

* Nenáročná práce, pouze zpracováváte kabelové svazky (délka 1,5m)
* Kontrola zhotovení kabelu
* Budete pracovat pro známé značky jako: BMW, PORSCHE, BENTLEY, AUDI, WV, ŠKODA, SEAT
* ŽÁDNÁ PÁSOVÁ VÝROBA – pracujete na samostatném pracovišti u svého stolu!

Co Vám nabízíme?

* Mzdu až 28.000 Kč (základ 28.800 Kč + příplatky a prémie)
* Dlouhodobý pracovní poměr
* Stravenky v hodnotě 100kč/den
* 2 směnný provoz 12h
* Svozová doprava ze směru Česká Kamenice a Děčín
* Ochranné pracovní pomůcky, zdravotní prohlídku hrazenou zaměstnavatelem

Co od Vás požadujeme :

* schopnost pracovat na 12h směny
* praxe jako operátor výroby výhodu
* SOU
* Pracovitost a manuální zručnost

Pokud jsme Vás zaujali ozvěte se nám!
Emailem ✉ [email protected]
nebo ☎ tel. číslo 725 145 569
Těším se na Vaše reakce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefitem je svozová doprava do zaměstnání z okolí České Kamenice, ve směru Děčín, Jílové, Krupka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jsme personální agentura s dlouholetou působností na trhu v hledání zaměstnání do výrobního průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Dobřanská
Tel.: +420725145569
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4209979  Datum zveřejnění: 23.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 500 Kč/měsíc