Autoklempíř/karosář 70.000,-

Job Leader Europe

Místo práce
Čestlice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- svařování plechů a dílů a kovových konstrukcí
- ohýbání a stříhání dílů

Pracovní předpoklady:
- praxi na obdobné pozici Svářeč/ Karosář podmínkou
- praxi se svářením CO nebo svářením hliník drátem
- svářečský průkaz (český)
- spolehlivost
- zdravotní způsobilost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- práci na 1 směnu Po-Pá, možnost přesčasů (přivýdělku)
-zázemí v prosperující společnosti
-přijmeme i absolventa
-není nutné vyučení v oboru, ale prokazatelná zkušenost
-odborné vzdělávání v rámci společnosti zajištěno
-stabilní zaměstnání
-kvalitní pracovní zázemí
-příspěvek na stravné
-prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
-pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání
-nástup možný ihned/dohodou
-mzda pro zkušeného pracovníka 55.000 nástup a v rámci půl roku cca 70.000,-
- místo výkonu práce: Praha východ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma je autorizovaným prodejcem britských vozů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4230890  Datum zveřejnění: 1.3.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc