Vrchní sestra do Plzně!

Job Leader Europe

Místo práce
Plzeň-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
po domluvě
Mzdové podmínky (brutto)
47 000 - 52 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho přátelského kolektivu hledáme kolegu/kolegyni na pozici VRCHNÍ SESTRA.

Hledáme kolegy, kteří…

· Jsou organizačně zdatní, komunikativní a pozitivní
· Jsou odolní vůči stresu a umí pracovat s prioritami

Co budete konkrétně dělat?

· Vést tým, který zajišťuje péči
· Kontrolovat kvalitu poskytované péče
· Podílet se na nastavování standardů
· Budete vést lidi, proto požadujeme praxi na vedoucí pozici
· Nezbytností je odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Chceme, aby se vám u nás dobře pracovalo, proto nabízíme:

· Mzdu odpovídající vašim zkušenostem
· Firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
· 5 týdnů dovolené
· Dotované stravování
· Slevovou kartu do lékáren Benu

Těšíme se na Vaše zaslaná CV. Rádi se Vám v případě zájmu ozveme a domluvíme osobní schůzku, abyste viděli naše prostředí na vlastní oči.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Patříme mezi poskytovatele zdravotní péče na území celé ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4285734  Datum zveřejnění: 27.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 47 000 Kč/měsíc