Reagujte bez životopisu

Obsluha poloautomatizované linky - mzda až 40 000,- - svozová doprava

Job Leader Europe

Místo práce
Děčín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijímáme technicky zaměřené kolegy na pracovní pozici - operátor/ka výroby v Ústeckém kraji se svozovou dopravou.

Rádi bychom vám nabídli :

- mzdu až 40.000,-
- stravenky 1890,-
- bonusy a prémie
- svozovou dopravu z okolí České Kamenice, Děčína a Jílového do zaměstnaní a
i zpět
- Směnnost 12h provoz či 8h provoz
- školení a kvalifikaci
- péči naší koordinátorky po celý pracovní poměr
- HPP

Náplní práce je :

- manipulace s výrobními komponenty
- vizuální kontrola zhotoveného výrobku
- obsluha a údržba výrobní linky
- jednoduchá dokumentace na pc

Co ale též od vás očekáváme :

- fyzickou zdatnost, občasné zvedání těžších břemen, práce vhodnější spíše
pro chlapy
- praxi ve výrobě min. 1rok/ výhodou nikoliv podmínkou
- bezúhonnost
- plnoletost

Pokud vás nabídka práce zaujala a rádi byste se o zaměstnání ucházeli, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 725 145 569
Nebo osobně nás navštívit na pobočce Job Leader Europe - Dobrovského 122, Děčín

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4322978  Datum zveřejnění: 6.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc