Reagujte bez životopisu

Nákupčí materiálu s AJ, náborový příspěvek a možnost růstu

Job Leader Europe

Místo práce
Krupka, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Každodenní komunikace telefonicky a e-mailem s našimi dodavateli, zákazníky a pobočkou v Holandsku, takže domluvit se anglicky je opravdu důležité
- Nákup klíčových surovin
- Zodpovědnost za skladové zásoby, aby byl jejich stav v optimálním poměru
- Urgence blížících se termínů dodavatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástupní mzda až 30 000 Kč s možností jejího navýšení
- Náborový příspěvek 10 000 Kč
- 13. plat
- Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů)
- Přispějeme Ti na dopravu
- Umožníme Ti profesně růst dál
- Nestereotypní práce v moderním pracovním prostředí
- Různé firemní akce
- A další benefity, které Ti rádi představíme osobně

Informace o náboru

Zaujala Tě naše nabídka? Pošli mi svůj životopis na [email protected] a staň se součástí týmu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jsme nizozemská dynamická společnost, partner všech důležitých výrobců lehkých užitkových automobilů, která je na trhu od roku 1956 (v České republice působíme od roku 2002), nebojí se učit z vlastních chyb, je stabilní a otevřená vůči nápadům našich zaměstnanců. Charakterizuje nás především neustálé zdokonalování našich výrobků, respekt k naší planetě, vzájemná a úzká spolupráce nejen s partnery, ale i mezi sebou.
Do našeho 6členného týmu logistiků v rodinné nizozemské Automotive společnosti hledáme koordinátora/ku a specialistu/ku logistiky. Využití angličtiny na denní bázi, nástupní mzda 30 000 Kč, náborový příspěvek 10 000 Kč, profesní růst a přátelský tým.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Logistika, Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Nebojíš se mluvit anglicky
- Zvládáš odolávat stresu
- Jsi týmový hráč s logickým uvažováním a pečlivou osobností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4351240  Datum zveřejnění: 9.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc