Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor výroby mzda až 31 500 Kč

Job Leader Europe

Místo práce
Hluk, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 31 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Máme více volných pozic a práci najdeme skoro pro každého.

- Primárně bude vaší náplní práce výroba a kompletace chladičů a kondenzátorů pro automotive

-Pracujeme v režimu 12h směn (krátký dlouhý týden), nebo 3 směnném provoze (7,5h směny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Smlouva na HPP

-Mzda až 31 500 Kč + každý docházkový bonus 1000 kč od agentury

-Nadstandartní příplatky:

Příplatek za práci přesčas + 50 %

Příplatek za práci o víkendu + 25 %

Příplatek za práci v noci + 50 %

Příplatek za odpolední směnu 22 Kč/ hodina

Příplatek za prostředí 11,50 Kč/ hodina

Svátek + 100%

-5 týdnů dovolené

-dotované stravování

-Zálohy každý týden

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mzda až 31 500 Kč jen za 15 směn v měsíci a každý měsíc vám dáme 1000 kč navíc, jako odměnu za dobrou docházku od nás. Líbí se vám to? Čtěte dále, není to všechno.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Praxe nehraje roli, ale šikovnost a pravidelná docházka ano.

-Dobrou fyzičku, celou směnu.

-Manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4415302  Datum zveřejnění: 1.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc