Zvýšili jsme mzdy a máme nové benefity

Job Leader Europe

Místo práce
Dobrovského 122/1, Děčín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Krize nás neohrožuje, naopak rosteme. Jen u nás ti můžeme nabídnout nadstandartní bonusy s nejlépe placenými přesčasy v kraji, 70 % za přesčasovou směnu. Navíc dostaneš příspěvek na dojíždění! Čti dál není to vše.

Nabízíme:
• Navýšili jsme mzdu na 29 000 Kč (bez přesčasů)
• Pokud si chceš vydělat ještě více, za přesčas připlácíme 70%
• Docházkový bonus pouze u nás 2000 Kč /měsíčně
• Příspěvek na dojíždění jen u nás 1000 Kč / měsíčně
• Zálohy každý týden na účet, nebo v hotovosti
• Hned při nástupu ti zaplatíme Jeřábnický + Vazačský kurz
• Náborový bonus jen u nás 3000 Kč/měsíc (platí pro nástupy do 30.11.2022)
• Stravování je zajištěno přímo u nás v kantýně. Na oběd ti přispějeme.
• 5 týdnů dovolené

Náplň práce:
• nejedná se o pásovou výrobu na práci máš dostatek klidu a času
• čeká tě přímá práce s válcovacím strojem následný dohled nad strojem a kontrola kvality a rozměrů válcovaných pásů.
• můžeš se profesně posunout a časem se naučit stroje nejen ovládat ale také seřizovat. Provádět údržbu strojů a tím získat možnost vyšší pozice a tím pádem i výdělku.
• provoz u nás funguje jak ve 3 směnném provoze tak i krátký dlouhý týden 12h směny. Vše je o domluvě.

Požadujeme:

• Předchozí praxe ve strojírenství velkou výhodou nikoliv nutností
• Plnoletost
• Zručnost a technické myšlení
• Fyzická zdatnost, občas zvedneš něco těžšího

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména výroba, logistika, obchod, reality, finance aj.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4468106  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc