Procesní inženýr / ka až 75 000 Kč!

Job Leader Europe

Místo práce
Krupka, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 68 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odpovědnost za fungování procesů výrobních technologií
- navrhování zlepšení zastaralých nebo neefektivních výrobních procesů
- analýza pracovních cyklů, optimalizace výroby a materiálových toků
- účast při aplikaci výsledků výzkumu a vývoje do praxe, kontrola jejich úspěšnosti
- organizace, řízení výroby
- komunikace se zákazníky
- spolupráce s ostatními odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dovolená navíc
- kafetérie
- finanční bonusy / prémie
- pružná pracovní doba
- vzdělávací kurzy
- firemní akce
- pracovní zařízení (mobil, notebook)
- 13. mzda

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jsme moderní, neustále se rozvíjející společnost. Hledáme nové talenty a odborníky se zkušenostmi, kteří umějí vytvořit příjemnou atmosféru. Nabízíme možnost profesního růstu a odpovídající platové ohodnocení! Společnost se zaměřuje zejména na průmyslovou elektroniku, měřící techniku, automatizační techniku, komunikační technologie, stavební a lékařskou techniku, ale i na automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
- VŠ vzdělání (v elektrotechnice výhodou)
- zkušenost z elektrotechnické oblasti
- komunikativní znalost angličtiny
- znalost projektové dokumentace
- výborné komunikační a prezentační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4472276  Datum zveřejnění: 24.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 68 000 Kč/měsíc