Hľadáme skúsených tesárov pre prácu v Nemecku 36€ /hod.

Jobflexx, k.s.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
36 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon prác pre overené firmy v Nemecku, do ktorých budete vysielaní ako subdodávatelia.
Práca konkrétne v oblasti:

- Tesár a pokrývač (strechy, krovy, drevené fasády)

Pracovná ponuka je vhodná i pre stavebné firmy so živnostníkmi.
Za sprostredkovanie si firma účtuje 20 % províziu.

Ponúkame prácu pre overené stavebné firmy v Nemecku.

V prípade záujmu o príslušnú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite informácie o Vašich pracovných skúsenostiach, prípadne referencie, živnostenský list/obchodný register.
Všetky potrebné informácie nájdete na našej internetovej stránke www.jobflexx.com

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu s Vami. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov ktorí spĺňajú požiadavky uvedené na našej internetovej stránke www.jobflexx.com v sekcii O nás.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Stavebné spoločnosti prevažne v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Aktívne prevádzkovanie živnosti v príslušnej pracovnej oblasti minimálne dva roky
- Aktívna znalosť nemeckého jazyka minimálne jedného člena partie
- Vlastné náradie, automobil
- pracovitosť, precíznosť, flexibilita, svedomitosť
- platné oslobodenie od zrážkovej dane v Nemecku /Freistellung/
- Všetky potrebné informácie nájdete na nasej internetovej stránke www.jobflexx.vom

Spoločnosť Jobflexx k.s. je poskytovateľom služieb v oblasti sprostredkovania subdodávateľov so stavebným zameraním pre nemecký trh.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4237364  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 36 EUR/hod.