Reagujte bez životopisu

Servisní technik (bez praxe) - repasace modemů, 130-150Kč/hod., Olomouc

JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
130 - 150 Kč/hod.Nezaučený 130Kč/hod, zaučený 140Kč/hod., zaučený se skvělými výsledky 150Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného servisního technika, pracovat se bude s PC a modemy.

Náplň práce: repasace modemů. Přes PC přehrání softwaru, vizuální kontrola, vyčištění modemu, výměna kabeláže, zabalení do krabičky. Stačí základní znalost s PC.

Mzda:
nezaučený 130Kč/hod, zaučený 140Kč/hod., zaučený se skvělými výsledky 150Kč/hod.

V čase: od 8:00 do 16:30 nebo lze i ranní 8:00 - 12:00 a odpolední 12:30 - 16:30, vždy po-pá.
Práce bude probíhat uvnitř.

Požadujeme
- šikovného a samostatného človíčka.
- základní znalost s PC.

Nabízíme
- Ideální brigáda pro studenty středních a vysokých škol (muži i ženy),
- možnost přivýdělku k vlastní práci nebo MD,
- výplata ihned druhý den na účet,
- možnost volby dnů a časů směn,
- zaučení,
- možnost získání praxe při škole,
- možnost domluvit se na směnu i s kamarádem.

Pokud by jste měli zájem o více informací, ozvěte se nám na uvedený email. Budeme se těšit.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

Servis především mobilních telefonů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V praxi se většinou ve spojení s agenturami používají pojmy jako je personální agentura,agenturní zaměstnávání, agentura práce apod.Pojmy personální agentura a pracovní agentura jsou velice často zaměňovány a považovány zcela mylně za synonyma.Tyto pojmy je nutné rozlišovat, jelikož každý má trochu odlišný význam.Personální agentura hledá uchazeče o pracovní místo, tento uchazeč pak uzavře pracovní smlouvu přímo s firmou,ve které zaměstnání vykonává.
ID: 4201647  Datum zveřejnění: 11.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 130 Kč/hod.