Reagujte bez životopisu

Operátor výroby polepů a balení hrníčků a kalendářů, Praha-Rudná, 180Kč/hod.,výplata ihned

JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Místo práce
Rudná u Prahy, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 180 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o pomocné práce balení hrnků, kalendářů a jiných předmětů. Pomoc s polepem, balení a následné třídění zásilek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda: 180Kč/hod. - výplata ihned (druhý den na účet). + bonus při řádném plnění úkolů a bonus v závislosti na počtu odchozených směn.

- výplata ihned,
- možnost volby směn, dnů a časů,
- příspěvek na stravné 66,-, kuchyňka pro ohřev obědů.
- vhodné pro muže/ženy i cizince.
- vhodné jako přivýdělek k mateřské, studiu nebo důchodu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Firma se zabývá propagačními materiály (kalendáře, hrníčky aj.)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

výroba a expedice

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost a dochvilnost na domluvených směnách,
- preferujeme 18+,
- preferujeme někoho na spolupráci do konce roku.

Pracujeme v režimu krátký dlouhý týden, (Po, út, pá, so, Ne ......... St, Čt).

Čas: 7-19 hod.,/19-7 hod.

Pokud jsme Vás zaujali, ozvěte se.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V praxi se většinou ve spojení s agenturami používají pojmy jako je personální agentura,agenturní zaměstnávání, agentura práce apod.Pojmy personální agentura a pracovní agentura jsou velice často zaměňovány a považovány zcela mylně za synonyma.Tyto pojmy je nutné rozlišovat, jelikož každý má trochu odlišný význam.Personální agentura hledá uchazeče o pracovní místo, tento uchazeč pak uzavře pracovní smlouvu přímo s firmou,ve které zaměstnání vykonává.
ID: 4207985  Datum zveřejnění: 20.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 180 Kč/hod.