Zámočník-hydraulika/pneumatika - práca v dielni - Nemecko/Salz

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko
10,65,-€/hod. brutto, príplatky ku každej odpracovanej hodine 7,-€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž a kompletizácia hydrauliky a pneumatiky, výroba sériových alebo zákazkových hydraulických agregátov
- Testovanie zariadení
- Práca podľa plánu alebo predlohy
- Pracuje sa v dielni v meste Salz-Nemecko (psč 97616)
- Možnosť pracovať aj nadčas
- Nástup do práce 2.1.2018 alebo 8.1.2018

PONÚKAME VÁM:
- Prácu na hlavný pracovný pomer v Nemecku
- Nemecká pracovná zmluva
- Hodinovú mzdu 10,65,-€/hod. brutto
- Príplatky ku každej odpracovanej hodine 7,-€/hod. netto
- Pracovné oblečenie
- Ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám

- Doprava individuálna- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- príplatky za nadčasy, sviatky, za nočnú prácu
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- možnosť výplaty každý týždeň

Zaujala Vás naša ponuka práce? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis na e-mail: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojársky priemysel, elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- Prax s montážou hydraulických a pneumatických zariadení
- Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni A2/B1 (schopnosť dohovoriť sa na dielni)
- Čítanie výkresovej dokumentácie
- Schopnosť pracovať aj podľa predlohy
- Samostatnosť
- Logické myslenie
- Spoľahlivosť

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3266139  Datum zveřejnění: 12.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10,65,-€/hod. brutto, príplatky ku každej odpracovanej hodine 7,-€/hod. netto