Elektrikári Nemecko - hľadáte prácu? Poďte pracovať k nám!

JobRoxx GmbH

Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Topoľčany, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
11,-€/hod. brutto, príplatky 7,-€/hod.netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme väčší počet elektrikárov s nástupom ihneď, prípadne dohodou. Miesto výkonu práce je Nemecko-Norimberg, Stuttgart, Frankfurt, ale aj mestá v oblasti Bavorsko.

Náplň práce:
- elektroinštalačné práce v novostavbách a pri rekonštrukciách
- ťahanie káblov, zapájanie vypínačov, zásuviek atď.

Doprava je individuálna.

PONÚKAME VÁM:
- nástupné platové podmienky 11,-€/HOD. brutto
- príplatky za každú odpracovanú hodinu 7,-€/HOD. netto ALEBO (hradené ubytovanie, zamestnanec má možnosť vybrať si, či bude mať príplatky alebo hradené ubytovanie)
- práca na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva
- možnosť poskytnutia zálohy v prípade potreby

- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- príplatky za nadčasy, sviatky, za nočnú prácu
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- možnosť zálohy každý týždeň

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša ponuka práce?

Tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis na e-mail: job@k2bpersonal.cz

Máte známeho, ktorý hľadá tiež prácu, tak neváhajte a povedzte mu o našej ponuke a môžete ísť pracovať ako dvojica.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- prax ako elektrikár
- znalosť nemeckého jazyka min. A2 (aby ste sa vedeli dohovoriť ohľadne práce)
- vlastné auto
- samostatnosť
- dochvíľnosť

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Schlehdornweg 3
37120 Bovenden
Nemecko

Kontakt

ID: 3311006   Datum zveřejnění: 15.2.2018