Montér regálových systémov -Nemecko

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
od 10,13 do 11,-€/hod. brutto, k tomu príplatky ku každej odpracovanej hodine vo výške od 6 do 7,-€/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montérov, ktorí budú montovať regálové systémy (vo výrobných halách, distribučných centrách, skladoch a iných prevádzkach). Pracuje sa vo výške, preto je potrebné, aby ste boli schopný pracovať aj vo výškach.

Nástup do práce: ihneď
Miesto výkonu práce: Nemecko (konkrétne mesto bude spresnené)

NÁSTUPNÉ platové podmienky od 10,13 do 11,-€/hod. brutto + príplatky ku každej odpracovanej hodine 6,5-7,-€/hod. netto (platové podmienky závisia od skúseností).

Požadujeme:
- výhodou prax s montážou regálov, nie je podmienkou
- schopnosť pracovať vo výškach
- vlastné auto /doprava do práce je individuálna/
- znalosť nemeckého jazyka, vedieť sa dohovoriť na stavbe ohľadne práce
- manuálnu zručnosť

- nemecká pracovná zmluva
- zdravotné, sociálne odvody v Nemecku
- pracovné oblečenie
- ubytovanie zabezpečené (zamestnanec si hradí sám)
- dlhodobá práca

Zaujala Vás naša ponuka práce? Tak neváhajte a pošlite svoj životopis na e-mail: [email protected]

Máte kolegu, známeho, ktorý hľadá prácu v Nemecku? Tak neváhajte a poďte pracovať k nám! Prijímame dvojice aj jednotlivcov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3438729  Datum zveřejnění: 3.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 10,13 do 11,-€/hod. brutto, k tomu príplatky ku každej odpracovanej hodine vo výške od 6 do 7,-€/netto