Mechanik pracovných plošín

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 10,13€/hod v závislosti od skúseností + diéty od 6,50/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako pracovník pre jedného z najväčších firiem ponúkajúcich prenájom pracovných plošín v Nemecku, bude Vašou náplňou práce servis a oprava rôznych typov mobilných pracovných plošín. V prípade, že vlastníte vodičské oprávnenie typu C, E a medzinárodnú kartu vodiča a dohovoríte sa po nemecky, môže byť Vašou úlohou aj preprava plošín a ich následné odovzdanie k požadovanému účelu.

- práca na dobu neurčitú
- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- asistencia českého koordinátora
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- zálohy
- pracovné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

Životopis môžete poslať na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ:

- nástupné platové podmienky od 10,13 do 11,-,-€/hod. brutto (závisí podľa toho, či máš už s danou prácou skúsenosti), po skúšobnej dobe možnosť ďalšieho zvýšenia platových podmienok nad 11,-€/hod. brutto
- prácu na hlavný pracovný pomer, nemecká pracovná zmluva
- príplatky ku každej odpracovanej hodine vo výške od 6 do 7,-€/hod. netto
- v prípade potreby zálohy každý týždeň
- pomoc pri hľadaní ubytovania

V niektorých prípadoch je možné pracovať vo dvojici, takže ak máš známeho, ktorý hľadá prácu môžete ísť pracovať spolu. Vo dvojici je potrebné, aby sa min. jeden z Vás vedel dohovoriť nemecky ohľadne práce a mal auto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, vodič, zámočník, autoelektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Výhodou sú skúsenosti s ovládaním plošín a prax pri opravovaní a údržbe plošín.
Pracujete samostatne, ste dochvíľny a k pridelenej práci pristupujete zodpovedne. Ste ochotný cestovať , nevadí Vám práca vo výške a ste zdravotne spôsobilý na výkon práce. Ste komunikatívny a máte priateľské vystupovanie.

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Schlehdornweg 3
37120 Bovenden
Nemecko

ID: 3500849   Datum zveřejnění: 14.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 10,13€/hod v závislosti od skúseností + diéty od 6,50/hod