Partia na pomocné práce do skladu v Nemecku

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
február 2021
Mzdové podmienky (brutto)
10,36 EUR/hod.príplatky za nočné smeny a víkendovú prácu, sčasti hradené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme partiu 4 až 5 ľudí na pomocné práce do skladu v Nemecku v meste Kassel a blízkom okolí. Stačí pokiaľ v skupine bude jeden schopný dohovoriť sa po nemecky. Budete manipulovať s balíkmi v sklade a rozdeľovať a nakladať ich prepravným spoločnostiam. Balíky majú hmotnosť 20-30kg. Práca je vhodná pre mužov aj ženy pri vhodných fyzických dispozíciách. Pracuje sa na šichty - týždenne 40-50 hod., za nočné a víkendové šichty sú príplatky podľa platnej legislatívy.

- nemecká pracovná zmluva
- dlhodobá práca na jednom pracovnom mieste
- zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie v Nemecku
- pomoc pri vybavení detských prídavkov
- nástupné platové podmienky od 10,36€/hod. brutto
- možnosť zabezpečenia ubytovania, polovicu nákladov hradí zamestnávateľ
- doprava do a z práce zabezpečená

Zaujala Vás naša ponuka práce? Tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

pomocné práce, sklad

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzická zdatnosť pre danú prácu. Zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Schlehdornweg 3
37120 Bovenden
Nemecko
ID: 3591149  Datum zveřejnění: 11.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,36 EUR/hod.