Reagujte bez životopisu

Maliar natierač v Nemecku

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
11 EUR/hod.Ubytovanie zabezpečené a hradené firmou. Diéty na deň vo výške 24 € Vianočné a dovolenkové prémie. Po skúšobnej lehote možnosť získať služobné auto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na prácu v Nemecku maliarov so schopnosťou dohovoriť sa po nemecky.
Vaše činnosti na mieste:
Prípravné práce pre realizáciu jednotlivých zákaziek
Kontrola povrchu, čistenie, v prípade potreby vyrovnanie povrchu bežnými praktikami
Tapetovanie
Maliarske a natieračské práce
Činnosti spojené s touto pozíciou - t.z. údržba čistého prostredia a pracovných potrieb.
Je potrebné rátať s presunmi.

práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- práca na dobu neurčitú
- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- dovolenkové a vianočné prémie
- asistencia českého a slovenského koordinátora
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- zálohy v prípade potreby každý týždeň
- pracovné oblečenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

maliar, natierač

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

PRAX V OBORE JE PODMIENKOU!!!
-NUTNOSŤ DOHOVORIŤ SA PO NEMECKY!!!
nutnosť dohovoriť sa ohľadne práce v nemeckom jazyku
-samostatnosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť
- vlastné auto
- samostatná práca

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3855340  Datum zveřejnění: 23.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 11 EUR/hod.