Montéri sprinklerov pre Minimax

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacmzda bude dohodnutá na osobnom pohovore na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre renomovanú firmu s viac ako 100 ročnou históriou!!!
Využite jedinečnú možnosť stať sa členom tímu u jednej z najdlhšie pôsobiacich spoločností v obore protipožiarneho vybavenia budov.
Pre nášho zákazníka - firmu MINIMAX, hľadáme montérov do Nemecka
Montáž stabilných hasiacich zariadení - sprinklerov
inštalácia vodovodných rozvodov určených pre hasenie

- nemecká pracovná zmluva na dobu neurčito
- nadpriemerné finančné ohodnotenie
- zdravotné a sociálne a dôchodkové poistenie v Nemecku
- profesionálne pracovné ochranné prostriedky a náradie
- práca v renomovanej spoločnosti s dlhoročnou históriou
- možnosť kariérneho rastu
- začiatočníci aj z iných profesií budú zaškolení v rámci MINIMAX školiaceho systému

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Minimax patrí medzi priekopníkov systémov na hasenie požiarov. S dlhoročnou - 110 ročnou skúsenosťou v tejto oblasti patrí celosvetovo medzi špičky na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

montážne práce

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Výhodou je prax s montážnymi prácami,
Vo dvojici je potrebná znalosť nemeckého jazyka aspoň u jedného montéra
Jednotlivci musia byť schopní dohovoriť sa na stavbe v nemčine
zodpovednosť, samostatnosť a schopnosť práce v tíme

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Schlehdornweg 3
37120 Bovenden
Nemecko

ID: 4070076  Datum zveřejnění: 4.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac