Skladník/ce (s i bez VZV) s ubytováním zdarma

Jobs 4 Joy SE

Místo práce
Praha ZDIBY, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
21 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Už Vás také nebaví jezdit po pohovorech a práce stále nikde ? Pojďte to zkusit s námi!! Pohovor lze u nás udělat i na dálku a jistotu práce máte IHNED.

Do velkoskladu se značkovým oblečením hledáme:
- 20 skladníků (muži/ženy) bez nutnosti VZV průkazu
- 10 skladníků (muži/ženy) s VZV průkazem

Náplň práce:
- plnění objednávek podle zákaznického servisu, balení do krabic
- práce se skenerem
- štítkování
- kontrola připravených objednávek a balení do kartonů
- také možnost ježdění s VZV (pokud máte zkušenosti)

Nástup: 2.1.2017
Kam: Praha Zdiby
Plat: 85- 119,-kč/h (průměrná čistá mzda je 19 000,-kč)
+ ubytování zdarma / příspěvek na vlastní ubytování a dopravu 3 000,-Kč
Smluvní vztah: HPP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci ve skladu
- ubytování ZDARMA + zařízený odvoz z firmy na ubytovny a zase zpět ZDARMA
- dotované obědy ve firmě (cca 30,-kč/ jídlo)
- dobré finanční ohodnocení s bonusy
- ubytování ZDARMA k práci či příspěvek na vlastní bydlení a dopravu
- týdenní zálohy (každé pondělí 1000,-kč)
- možnost vytvoření průkazu VZV
- firemní dotovaný paušál za cca 260,-kč

Informace o náboru

Pokud jste uchazečem, kterého hledáme, zavolejte si na naše náborové centra a domluvte se s našimi zkušenými personalistkami na pohovor osobně či na dálku.

Pardubice 773 741 831 [email protected]
Praha 773 741 840 [email protected]
Brno 773 741 814 [email protected]
Bratislava +421 0949 498 384 [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost, která zajišťuje příjem a rozesílání oblečení, bot a dalších módních doplňků pro několik vlastních značek v rámci celé Evropy, nezná téměř termín „mimo sezónu“. Pět i šest dní v týdnu, dvacet čtyři hodin denně tady stovky zaměstnanců a brigádníků přijímají zboží a kompletují objednávky pro velkoobchody, jednotlivé obchody i krámky a také pro jednotlivce objednávající si módu přes e-shopy. Džíny či bundy a další sortiment Lee a Wrangler, zimní oblečení Napapijri, sportovní oblečení, sandály, plavky a doplňky Reef či stále oblíbenější módní věci od Vans. To představuje miliony kusů ročně, které projdou tímto obrovským centrem v několika halách zde ve Zdibech i v blízké Úžici.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- plnoletost
- zodpovědný přístup k práci
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jednou z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Zajišťujeme kompletní servis zahrnující vše přes personální poradenství, výběry, testování až po následné doporučení uchazečů.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2859974  Datum zveřejnění: 20.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 000