Obsluha CNC stroje - svařování (20-25.000 Kč)

Náplň práce:

Hledáme další posily na CNC stroje.

Náplň práce:
samostatná práce na stroji (obsluha, seřízení, plnění pracovních úkolů)
spolupráce při výrobě na daných strojích
svařování CO2, robotické svařování

Požadujeme:

Požadavky:
technická zdatnost
samostatnost a pečlivost
ochota pracovat ve dvanáctihodinových směnách
nástup možný ihned, nebo dle dohody

Nabízíme:

Nabízíme:
práci ve stabilní mezinárodní firmě
odpovídající finanční ohodnocení včetně firemních benefitů
zvyšování kvalifikace

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu j.kambova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Nabídka je vhodná také pro kandidáty na pozici CNC specialista, seřizovač CNC frézek, soustruhů, frézař CNC, CNC programátor, CNC operátor, svářeč CO2, robotické svařování, soustružník, CNC obrábění.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 71
60200 Brno
Česká republika
ID: 2773504   Datum zveřejnění: 2.1.2017