Konzultant identifikačních systémů – vhodné i pro absolventy (20-35.000 Kč)

Náplň práce:

Máte vzdělání technického směru a hledáte si uplatnění v Brně? Baví Vás řešení technických problémů a jste komunikativní člověk? Hledáte si různorodou a zajímavou práci a zaujala Vás tato pozice? Pak nám zašlete svůj životopis, protože hledáme kolegu do týmu na pozici: „KONZULTANT IDENTIFIKAČNÍCH SYSTÉMU“! Pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY.

Hledáme i kolegu na částečný úvazek, ale předpokladem je dlouhodobá spolupráce.

- testování vyvíjeného SW
- podílení se na vývoji nových produktů se zákazníky
- komunikace s klienty a analýza jejich požadavků
- školení zákazníků/uživatelů systémů
- technická podpora zákazníků

Požadujeme:

- SŠ/VŠ elektro – slaboproud výhodou
- vyhláška č. 50 výhodou
- velmi dobrá znalost OS Windows
- základní operace s OS Linux
- znalost počítačových sítí výhodou
- ŘP skupiny B – aktivní řidič
- flexibilita, pečlivost a analytické myšlení
- znalost MySQL výhodou

Nabízíme:

- možnost práce na zkrácený úvazek
- práci ve stabilní firmě
- možnost pracovat na zajímavých projektech
- odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
- vzdělávací kurzy
- nástup možný ihned
- možnost vlastního rozvoje
- místo výkonu práce: Brno

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu b.bartosikova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. technik, servisni technik, konzultant

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 2796657   Datum zveřejnění: 3.11.2016