Technik identifikačních systémů – vhodné i pro absolventy (20-35.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Řípská 1153/20A, 627 00 Brno-Slatina, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 - 35.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vzdělání technického směru a hledáte si uplatnění v Brně? Baví Vás řešení technických problémů v oblasti HW? Hledáte si různorodou a zajímavou práci a zaujala Vás tato pozice? Pak nám zašlete svůj životopis, protože hledáme kolegu do týmu na pozici: „TECHNIK IDENTIFIKAČNÍCH SYSTÉMU“! Pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY.

Hledáme i kolegu na částečný úvazek, ale předpokladem je dlouhodobá spolupráce.

- montáž a servis elektronických systémů
- příprava a realizace projektů
- technická podpora zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost práce na zkrácený úvazek
- samostatnou a odpovědnou práci
- odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
- vzdělávací kurzy
- nástup možný ihned
- možnost vlastního rozvoje
- místo výkonu práce: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Firma Z-WARE, která působí na trhu 27 let, se zabývá vývojem, výrobou, instalací a servisem identifikačních systému. Jedná se o především o systémy pro automatizaci stravování, dále docházkové a přístupové systémy dodávané jak do firem, tak do státní správy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání elektro – slaboproud výhodou
- manuální zručnost s pájením elektrosoučástek (včetně základních SMD součástek)
- vyhláška č. 50 výhodou
- výborná znalost práce na PC
- ŘP skupiny B – aktivní řidič
- flexibilita, pečlivost a analytické myšlení
Prosíme, uveďte k této části u každého bodu i sebehodnocení na jaké jste úrovni, případně kolika letou máte praxi.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2796684  Datum zveřejnění: 3.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 - 35.000 Kč