OS Design Engineer - *nix, QNX, OSx, Win (50-90.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50000-90000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SKVĚLÁ příležitost pro nadšence OS *nix a jiných, který se rád baví vývojem a sestavováním třeba exotických distribucí, jejich testováním a hledáním "proč to nefunguje". Hledáme *nixového specialistu, který má zájem být na startu nově vznikajícího evropského týmu pro vývoj embedded systémů do oblastí jako jsou automobilový, letecký, vojenský a nově vznikající průmysl včetně Internet of Things. Pracujeme s technologiemi jako jsou ZigBee, WiFi, BlueTooth, NFC, iOS, Android, RTOS, ARM aj. Don't hasitate and GRAB THE CHANCE!

* primární role: návrh, vývoj, odlaďování a testování operačního systému pro embedded HW
(např. Linux, QNX, Win, OSx)
* úprava / vývoj driverů a kernelu
* integrace ovladačů + zákaznických nástrojů / konfigurace / vývoj skriptů / kompilace
* sestavování linuxových distribucí pro embedded platfomy
* vývoj testovacích nástrojů a testování buildů pomocí skriptů
* komunikace s týmem a vedením
* odpovědnost za přidělené úkoly a jejich včasné odevzdání
* účast na interních i distribuovaných projektech (Švédsko, Itálie, Rakousko, USA aj.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Finanční ohodnocení odpovídající znalostem / zkušenostem
* Finanční bonusy
* 5 týdnů dovolené
* Pružná pracovní doba + Homeoffice
* Volitelný balíček (Flexipass / Penzijní pojištění / Životní pojištění)
* Stravenky
* Jazykové kurzy
* Wellness služby
* Místo výkonu práce Brno

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.