CNC Frézař (od 27.000,-Kč + Bonus 30.000,-Kč)

Náplň práce:

práce na CNC frézce - 5 osá, velké kusy
samostatné programování na stroji
práce dle technické dokumentace
samostatnost, pečlivost, sebekontrola

Požadujeme:

praxi min 1 rok na CNC frézce
znalost práce v ŘS Heidenhein
praxi s kusovou výrobou
ochota práce na 3 směny
samostatnost

Nabízíme:

zázemí moderní firmy
5 týdnů dovolené
stravenky
bonus po zkušební době 30.000,-Kč
pracoviště v Brně
nástup ihned nebo dle dohody

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu p.malcovska@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Na našich stránkách najdete i pozice brusič, soustružník, strojní inženýr, strojní zámečník, svářeč, technik, technolog.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 2829969   Datum zveřejnění: 28.11.2016