Řidič VZV (19-21.000 Kč)

Náplň práce:

Máte průkaz na VZV nebo spíše co je důležitější, máte praxi s ním? Nevadí Vám pracovat na třísměnný provoz a hledáte si stabilní práci s pěkným výdělkem na Hodonínsku? Pak neváhejte a udělejte něco pro svoji kariéru a budoucnost! Stačí poslat životopis a třeba právě vy se stanete členem našeho týmu na pozici "obsluha VZV"!!!

- navážení a vyvážení výrobků a materiálu do skladu a ke strojům
- obsluha odstředivé linky na obrobně - dovezení obrobků do násypky a zpět
- práce v 5ti patrových skladech
- práce v 3 směnné provozu

Požadujeme:

- praxe s obsluhou VZV
- průkaz na VZV (je možné si ho ve firmě obnovit)
- vhodné i pro ženy (s praxí na VZV)

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • nadstandartní příplatky za směny (nad rámec zákona)
  • čtvrtletní výkonnostní bonusy
  • firemní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • finanční bonus za beznemocnost
  • bonusy při životním jubileu
  • místo výkonu práce ja na hodonínsku

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu b.bartosikova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Najdete zde další pozice jako manipulant, skladník, operátor, řidič VZV, logistický pracovník, pracovník v logistice a další.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3014559   Datum zveřejnění: 13.4.2017