Elektromontér (20.-30.000 Kč)

Náplň práce:

Elektrika to je věda, montér na ni je vážně třeba. Takže pokud tomu rozumíte a zašlete nám své CV, máte u nás dveře otevřené. Těším se na brzké shledání.

  • sestavování, montáž a zapojování slaboproudých elektrických zařízení a jejich součástí
  • měření elektrických veličin a parametrů
  • samostatnost a odpovědnost

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání elektro
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • platnost vyhlášky 50/1978 Sb.
  • orientace v technické dokumentaci

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • motivující finanční hodnocení
  • 13. plat
  • možnost čerpání firemních benefitů (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na dojíždění)
  • výkonnostní bonus až 48.000 Kč/ročně

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3065837   Datum zveřejnění: 12.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.-30.000