Kundenbetreuung (22-32.000 Kč)

Náplň práce:

Hledáme nového člena našeho back office týmu! Máte zkušenosti s obchodem? ,,Šprechtíte“ a chcete zužitkovat vaši znalost němčiny? My ji oceníme! Nabízíme Vám nejenom rozmanitou práci, ale i hezké prostředí, přátelský přístup a spoustu benefitů! Pošlete nám životopis – držíme Vám tu místo!

  • vyjednávání obchodních podmínek
  • zpracovávání zákaznických projektů
  • dohled nad realizací zakázky
  • tvorba cenových nabídek

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • německý jazyk minimálně na úrovni B2
  • zkušenost s německými zákazníky – výhodou
  • pečlivost a organizační dovednosti
  • komunikativnost

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení + bonusový systém
  • náborový příspěvek pro nové zaměstnance 10 000 Kč
  • závodní stravování
  • slevy na výrobky
  • sick days
  • jazykové kurzy

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu a.palova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Andrea Palová
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3130940   Datum zveřejnění: 20.9.2017