Elektroprojektant (25.-34.000 Kč)

Náplň práce:

  • návrhy technického řešení elektroinstalací
  • vývoj a zdokonalování řídícího systému
  • tvorba technické dokumentace
  • zodpovědnost za technická řešení
  • spolupráce s cenaři při tvorbě nabídek
  • dohled nad prováděním instalací nebo servisů u zákazníka

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • osvědčení dle Vyhlášky č. 50/1978, §6
  • znalost programu EPLAN, popř. obdobného softwaru
  • velmi dobré analytické schopnosti a aktivní přístup při hledání nových řešení
  • řidičský průkaz sk. B
  • AJ/NJ na úrovni B1

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • mimořádné finanční příspěvky
  • firemní vzdělávání - odborné a jazykové kurzy
  • závodní stravování nebo stravenky (možnost vybrat si)
  • penzijní nebo životní připojištění
  • společné sporotovní a společenské akce

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3143327   Datum zveřejnění: 20.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.-34.000