Technik/montér nových strojů (28-30.000,-Kč)

Hledáme technika pro montáž strojních části jednoúčelových strojů dle výkresové dokumentace, oživování, testování a následnou montáží u zákazníka.

Náplň práce:

  • samostatná montáž strojní části zařízení
  • práce dle výkresové dokumentace
  • oživování zařízení
  • montáž u zákazníka
  • práce na 1 směnu

Požadujeme:

  • SŠ strojní
  • znalost práce dle výkresové dokumentace
  • zkušenosti s montážemi, automatizační technikou, dopravníky, pohony, mechanikou
  • vyhláška 50 výhodou
  • ŘP sk. B
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • zázemí prosperující firmy
  • výkonostní odměny
  • příspěvek na stravné
  • 5 dní dovolené navíc = 25 dní
  • zajímavou práci
  • pracoviště: Brno - město
  • nástup možný ihned

Poznámka:

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Petra Malcovská Frýzová
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3276287   Datum zveřejnění: 2.1.2018