Asistentka obchodního oddělení s AJ (25 - 30.000 Kč)

Náplň práce:

  • podpora a spolupráce s obchodním oddělením
  • administrativní práce spojené se zajištěním bezchybného vztahu mezi zákazníkem a výrobou
  • zpracování statistik, reportů,...
  • práce v programech K2 a MS Office - převážně Excel
  • každodenní komunikace se zahraničními klienty v angličtině

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání - technické obory výhodou
  • znalost informačního systému K2
  • pokročilá znalost práce v Excelu - kontingenční tabulky, makra,...
  • AJ min. B2 - slovem i písmem
  • ŘP. sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • prosperující zahraniční firma
  • příjemné kancelářské prostředí
  • pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • lokalita: Hodonín

Poznámka:

Jsi přeborníkem v anglickém jazyce a chtěl/a by jsi ji využívat i v běžném pracovním životě? Prosperující zahraniční společnost hledá šikovnou posilu do obchodního oddělení ke komunikaci s klienty a s tím spojenou administrativou.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Lenka Henzlová
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3304665   Datum zveřejnění: 7.2.2018