Finanční manažer / controller (40.-60.000Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Brněnská startupová IT společnost potřebuje do svého týmu machra na finance! Hledáme někoho, kdo by se nebál "one man show" a zhostil by se se většiny finančních záležitostí ve firmě. Vzhledem k mezinárodnímu složení týmu je nutné výborně hovořit anglicky, protože jinak se u nás nemluví. Láká tě karierní postup? Toužíš po zodpovědné práci, kde můžeš být svým pánem? Rádi ti dáme příležitost!

* samostatné vedení všech finančních záležitostí společnosti
* koordinace a příprava rozpočtu a finančního plánu
* příprava finančních výkazů
* participace na měsíčních a ročních uzávěrkách
* finanční reporting
* potřebné finanční analýzy
* v případě potřeby risk management
* tvorba dokumentace a směrnic spojených s interními procesy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* flexibilní pracovní doba
* možnost částečného home office
* možnost pracovat na IČO (preferovaná forma spolupráce)
* možnost podílet se na růstu perspektivní startupové společnosti
* individuální rozvržení práce
* moderní kanceláře v centru Brna
* přátelská atmosféra
* občerstvení na pracovišti

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

menší IT společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ ekonomického směru
* praxe v oblasti controllingu / finanční analýzy / auditu, alespoň 3 roky
* velmi dobrá úroveň AJ - firemní jazyk
* dobrá orientace v principech účetnictví
* zkušenosti s tvorbou finančních výkazů
* zkušenost s přípravou měsíční a roční účetní závěrky
* pokročilá znalost MS Excel (funkce, kontingenční tabulky)
* analytické myšlení, systematický přístup, pečlivost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3305006  Datum zveřejnění: 12.3.2018