Junior Java Developer - finanční aplikace (25-35.000 Kč)

Společnost, která vyvíjí software pro banky a finanční poradce (společnosti jako AXA, ALlianz nebo Raiffeisen) hledá šikovné absolventy VŠ nebo juniory, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci v oblasti softwarového vývoje. Využívají programovací jazyk Java pro vývoj převážně front-endu těchto aplikací. Setkáte se však také s vývojem back-endu a se širokou škálou používaných technologií v oblasti vývoje v jazyce Java. Vývoj samotný se odehrává v rodinném prostředí kanceláří v Brně, kde dostanete také příležitost komunikovat s vývojáři z mateřské zahraniční společnosti v angličtině o podrobnostech projektu.

Náplň práce:

  • vývoj interaktivních aplikací pro finanční sektor (banky, poradci)
  • implementace pomocí konkrétních technologií závisejících na požadavcích klienta
  • sdílení získaných znalostí z oblasti vývoje s kolegy
  • analýza kódu
  • komunikace s vývojáři ze zahraničí (AJ, německá dokumentace)

Požadujeme:

  • Java, IDE Eclipse nebo jiné
  • Hibernate, SQL
  • Git nebo SVN
  • CSS, HTML, JSP
  • angličtina
  • výhodou němčina
  • výhodou JavaScript (jQuery, Angular)
  • výhodou Spring Framework
  • výhodou Apache Maven (CI - continuous integration nástroj)

Nabízíme:

  • zajímavou práci s moderními technologiemi
  • účast na projektech pro švýcarské zákazníky z finančního sektoru (AXA, Allianz, Raiffeisen)
  • možnost rozvoje v oblasti vývoje (co neumíte Vás naučíme)
  • pracovní cesty do zahraničí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci v malém kolektivu
  • odborné vzdělávání a školení

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu p.dvorak@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Pozice je vhodná pro vývojáře / programátory / developery se znalostmi technologií jako Java se / ee, xml, spring, hibernate, maven, vaadin, python, django, perl, bash, linux, fedora, tomcat, jboss, mvc, a další.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Petr Dvořák
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3310312   Datum zveřejnění: 14.2.2018